Canias BPM modülü

Canis BPM modülü işletmelerin süreçlerini yönetmelerine yardımcı olan bir araçtır. İşletmelerin süreçlerini modellemelerine, otomatikleştirmelerine, denetlemelerine ve ölçmelerine olanak tanır.

Canias BPM nasıl çalışır

Canias bpm modülünü çalıştırmak için gereksinimler sürecin ihtiyaçlarına göre çok farklılık göstermektedir. Basitçe anlatmak gerekirse

Modelleme aşamasında BPMT01 diyalogundan sürecimizi görselleştiriyoruz. Hangi işlem yapıldığında süreç tetiklensin, hangi işlem yapıldığında hangi tablo güncellensin veya bilgi gönderilsin burada belirliyoruz. Bu ekranda standart süreç yönetimi sembolleri kullanılmaktadır.

canias bpm örnek

Örneğin satınalma için gerçekleştirilen teklif onay süreci, her satınalma teklifi girildiğinde yöneticilere bilgi vererek mail ile veya canias’tan onay talep edecektir. Eğer onaylanırsa satınalma sürecinin devam etmesine izin verecek onaylanmazsa işlem yaptırmayacaktır. Bu otomatikleştirmeye bir örnektir.

Yetkilendirilmiş kullanıcılar BPMT02 ve BPMT07 gibi ekranlardan süreci takip edebilir ve denetleyebilirler.

Canias BPMT07

Tamamlanmış süreçler üzerinden analiz yapılabilir ve süreç performansları rahatlıkla ölçülebilir ve KPI sağlanabilir. Örnek vermek gerekirse siparişe dönüşmeyen tekliflerin oranı sürekli olarak ölçülebilir ve hedef altına düşüldüğünde bilgilendirme maili sistem tarafından gönderilebilir.

Canias’ın yardımcı dokümanlarıyla bpm modülünü kullanabilirsiniz. Destek almak isterseniz benimle veya canias danışmanlık firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Kolaylıklar dilerim.

Back To Top